Witamy na oficjalnej stronie firmy GREK
i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofert
linia-zielona

 

Naszą domeną są stoły bilardowe, a w swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment z tego zakresu. Jesteśmy miłośnikami wszelkich odmian gier bilardowych i staramy się dostarczyć każdemu Klientowi najwyższej jakości stoły oraz wszystkie niezbędne akcesoria bilardowe, które sprawią, że będziecie Państwo mogli czerpać przyjemność z uprawiania tej jakże pięknej gry.

Prócz szerokiego asortymentu służymy naszym Klientom kompleksowym doradztwem w kwestii doboru stołów i akcesoriów, a w naszej ofercie posiadamy również inne odmiany gier jak np. piłkarzyki i plansze do darts'a.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zakupów. Gwarantujemy najwyższa jakość, atrakcyjne ceny i oczywiście mnóstwo frajdy.

 

Stoły bilardowe, stół bilardowy w firmie GREK

 

Bilard to gra, która pasjonuje rzesze osób na całym świecie i nie ma się czemu dziwić, ponieważ ta elegancka gra oraz jej odmiany dostarczają mnóstwa emocji zarówno profesjonalnym graczom jak również kibicom i amatorom, dla których zmagania przy stole bilardowym to forma relaksu.

Naszą firmę tworzą pasjonaci bilarda, a co za tym idzie dostarczamy stoły bilardowe i szeroką gamę akcesoriów najwyższej jakości. Oferta, którą przygotowaliśmy to odpowiedź na wymagania jakie stawiają obecnie ludzie zafascynowani bilardem i dlatego właśnie nasz asortyment obejmuje stoły bilardowe wykonane z wielu odmian drewna, sukna, kije bilardowe i stojaki, komplety bil, trójkąty oraz wiele innych dodatków, które poprawiają komfort gry.

Wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z oferty, którą precyzyjnie przygotowaliśmy gwarantujemy, że każdy stół bilardowy, kij czy jakikolwiek innych artykuł do gry w bilard zakupiony u nas dostarczy wielkiej frajdy, a ponadto przyczyni się do poprawy umiejętności i wyników osiąganych na zawodach czy podczas treningu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i dokonywania zakupów.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zadzwoń: +48 506 069 974