blok-1

STOŁY BILARDOWE

 

- stoły bilardowe żetonowe
- stoły bilardowe czasowe
- stół bilardowy koszykowy
- stół bilardowy dębowy
- snoocker

 

AKCESORIA BILARDOWE

 

- kije bilardowe
- bile bilardowe
- stojaki do bilarda
- lampy bilardowe
- i inne...

blok-1

UŻYWANE STOŁY BILARDOWE

 

- używany stół bilardowy
- używane piłkarzyki
- używane darty
- używane szafy grające
- używane bujaki i inne...

 

Kim jesteśmy?

Bilard to gra, która pasjonuje rzesze osób na całym świecie i nie ma się czemu dziwić, ponieważ ta elegancka gra oraz jej odmiany dostarczają mnóstwa emocji zarówno profesjonalnym graczom jak również kibicom i amatorom, dla których zmagania przy stole bilardowym to forma relaksu.
Naszą firmę tworzą pasjonaci bilarda, a co za tym idzie dostarczamy stoły bilardowe i szeroką gamę akcesoriów najwyższej jakości. Oferta, którą przygotowaliśmy to odpowiedź na wymagania jakie stawiają obecnie ludzie zafascynowani bilardem i dlatego właśnie nasz asortyment obejmuje stoły bilardowe wykonane z wielu odmian drewna, sukna, kije bilardowe i stojaki, komplety bil,
trójkąty oraz wiele innych dodatków, które poprawiają komfort gry.
Wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z oferty, którą precyzyjnie przygotowaliśmy gwarantujemy, że każdy stół bilardowy,
kij czy jakikolwiek innych artykuł do gry w bilard zakupiony u nas dostarczy wielkiej frajdy, a ponadto przyczyni się do poprawy umiejętności i wyników osiąganych na zawodach czy podczas treningu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i dokonywania zakupów.
 
 

Nasza domena to bilard

Naszą domeną są stoły bilardowe, a w swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment z tego zakresu. Jesteśmy miłośnikami wszelkich odmian gier bilardowych i staramy się dostarczyć każdemu Klientowi najwyższej jakości stoły oraz wszystkie niezbędne akcesoria bilardowe, które sprawią, że będziecie Państwo mogli czerpać przyjemność z uprawiania tej jakże pięknej gry.
Prócz szerokiego asortymentu służymy naszym Klientom kompleksowym doradztwem w kwestii doboru stołów i akcesoriów, a w naszej ofercie posiadamy również inne odmiany gier jak np. piłkarzyki i plansze do darts'a.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zakupów. Gwarantujemy najwyższa jakość, atrakcyjne ceny i oczywiście mnóstwo frajdy.

Masz pytania? Zadzwoń do Nas: +48 506 069 974