Stół bilardowo – biesiadno – konferencyjny AS dla osób z małą przestrzenią, NOWY, cena 5200 zł

Sprzedam stół bilardowo – biesiadny model AS, NOWY jak na zdjęciach.

Stół z naturalnego drewna, płyta kamienna, blat biesiadny 3 częściowy z naturalnego drewna.

Model 5ft wymiary zewnętrzne: 100 x 200 cm, pole gry 68 x 168 cm.

Stół idealnie nadaje się do aranżacji różnego rodzaju pomieszczeń dzięki swoim niewielkim wymiarom. Największym zainteresowaniem darzą go klienci prywatni, którzy posiadają niewielki metraż. Dzięki blatowi biesiadnemu idealnie nada się do salonu, ponieważ zastępuje stuł jadalny.

Klienci dokonując wyboru tegoż modelu, sugerują się jego rozmiarami. Idealnie nadaje się na uroczystości rodzinne typu urodziny, komunie, bankiety czy wszelkiego rodzaju święta, ponieważ blat składa się z 3 części co zwiększa powierzchnie stołu.

Blat biesiadny jest idealny kolorystycznie i jakościowo jak bilard. Swoim wyglądem a zarazem ceną zyskał duże zainteresowanie wśród odbiorców zagranicznych.

Model ten posiada pole gry wykonane z bardzo dobrej jakości płyty z płyty kamiennej, regulacja poziomu na solidnych stopkach. Sukno bilardowe w kolorze zielonym

Do produkcji stołów zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości i estetyczne wykończenia. Bilard bardzo starannie wykonany z dbałością o detale. Bardzo stabilna konstrukcja.Facebook
Facebook
Twitter
Twitter