Stół bilardowo-biesiadny 8ft ELEGANT pokazowy, cena 4200 zł

Klasyczny stół bilardowy – 8 ft – ELEGANT, nogi proste, blat biesiadny.

Do tej pory stół używany jako model pokazowy w biurze. Dostępny od ręki z podstawowymi akcesoriami.

8ft pole gry 112 cm x 224 cm wymiary zewnętrzne 150 cm x 258 cm

Stół ten idealnie nadaje się do aranżacji różnego rodzaju pomieszczeń.  Zyskał również uznanie wśród właścicieli wszelkiego rodzaju restauracji, pubów, barów i hoteli. Jednakże, największym zainteresowaniem darzą go klienci prywatni, którzy umieszczają go w salonach, piwnicach, poddaszach.

Klienci dokonując wyboru tegoż modelu, sugerują się kupnem dużego stołu jadalnego. Idealnie on nadaje się na większe uroczystości typu urodziny, komunie, bankiety czy wszelkiego rodzaju święta. Po prostu tam gdzie trzeba pomieścić bardzo dużą ilość ludzi.

Blat biesiadny jest idealny kolorystycznie i jakościowo jak bilard. Swoim wyglądem a zarazem ceną zyskał duże zainteresowanie wśród odbiorców zagranicznych.

Model ten produkowany jest  z płyty laminowanej, pole gry wykonane jest z bardzo dobrej jakości płyty postforming laminowanej lub za dopłatą z płyty kamiennej, regulacja poziomu na solidnych stopkach. Sukno bilardowe w kolorze zielonym.

Do produkcji stołów zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości i estetyczne wykończenia. Bilard bardzo starannie wykonany z dbałością o detale. Bardzo stabilna konstrukcja.Facebook
Facebook
Twitter
Twitter