Blat biesiadny z płyty meblowej jak i z drewna jak stół.

Blat biesiadny z płyty meblowej stosowany do bilardów wykonanych z płyty meblowej jak i drewna naturalnego.

Na potrzeby rynku pragniemy zaprezentować możliwość wykorzystania stołu bilardowego jako stół jadalny. Klienci dokonując wyboru tegoż blatu, sugerują się kupnem dużego stołu jadalnego. Idealnie on nadaje się na większe uroczystości typu: urodziny, komunie, bankiety czy wszelkiego rodzaju święta. Po prostu tam gdzie trzeba pomieścić bardzo dużą ilość ludzi. Produkujemy 2 rodzaje blatów: do modeli wykonanych z płyty meblowe i modeli wykonanych z drewna.

Blat biesiadny meblowy 5-8ft to koszt 600 zł , 9ft – 900 zł  (po rozłożeniu służy jako stół jadalny) – blat wykonany jest z tego samego materiału co stół bilardowy. Po nałożeniu tworzy jednolity bardzo stabilny stół jadalny. Przy stole 8Ft idzie zmieścić 14 osób ( nawet 16 w zależności od szerokości krzeseł). Blat ten jest 2 częściowy (możliwość wykonania w jednej części). Blat ten na odwrocie zamontowane ma specjalne klocki, które zapobiegają zsunięciu się blatu ze stołu oraz system który zapobiega wylaniu płynów na sukno.

Blat biesiadny dla stołów z drewna 5-6 ft to koszt 1000 zł 7-8 ft to koszt 1400 zł, 9ft to koszt 1600 zł. (po rozłożeniu służy jako stół jadalny) – blat wykonany jest z tego samego materiału co stół bilardowy. Zastosowana jest obłoga drewniana z drewna takiego jak stół. Po nałożeniu tworzy jednolity bardzo stabilny stół jadalny. W stołach wykonanych z litego drewna produkujemy dwa rodzaje blatów. Oryginalny wylakierowany i wybejcowany pod kolor stołu lub Ekonom z płyty laminat. Przy stole 8Ft idzie zmieścić 14 osób ( nawet 16 w zależności od szerokości krzeseł). Blat ten jest 2 częściowy (możliwość wykonania w jednej części). Blat ten na odwrocie zamontowane ma specjalne klocki, które zapobiegają zsunięciu się blatu ze stołu oraz system który zapobiega wylaniu płynów na sukno.Facebook
Facebook
Twitter
Twitter