Piłkarzyki ITSF ADRENALINE przelotowe

Piłkarzyki  ADRENALINE przelotowe

Model Adrenaline jest oficjalnym stolikiem turniejowym, posiadającym certyfikat międzynarodowej federacji ITSF w postaci homologacji z numerem dającym się wyśledzić na stronie www.table-soccer.org

Stolik posiada:

Prowadnice przelotowe o średnicy 18mm wykonane są ze stali hartowanej i pokryte podwójną warstwą chromu. Umocowane w specjalnie zaprojektowanych przez Roberto Sport tulejkach, odlanych z plastiku o wysokiej odporności i właściwościach auto smarowania, co zapewnia idealny poślizg i zmniejsza obciążenie nadgarstka.

Tradycyjne sprężyny zostały zastąpione gumowymi zderzakami, wykonanymi ze specjalnej mieszanki gumy. Zapewniają one idealną absorpcje uderzeń oraz pozwalają na wyeliminowanie niedostępnej przestrzeni pomiędzy zawodnikiem a ścianą boczną.

Liczniki punktów zostały zaprojektowane tak, aby sprostać międzynarodowym standardom. Pokazują zarówno wynik meczu jak i ilość rozegranych pojedynków.

2 metalowe sztabki o wadze 10 kg każda, są zamocowane po obu dłuższych bokach stolika, w celu zwiększenia jego stabilności podczas gry.

Cena: 5 650 zł brutto.Facebook
Facebook
Twitter
Twitter